Bobas Reklmaní studio
Nabídka

Potisk triček

Nabízíme potisk triček v nejlepší kvalitě. Již od 1ks.

Sublimační tisk Termotransférový tisk

Rádi Vám navrhneme motiv na tričko.

Chci nabídku

Sublimační tisk

Sublimace využívá inkousty citlivé na teplotu, schopné přenosu na speciální papír. Po zaschnutí motivu na přenosovém papíru se sublimační inkousty prudkým zahřátím mění na plyn, který má schopnost spojit se s polymerními materiály. Takto vyrobené motivy jsou extrémně odolné proti otěru, protože obraz není pouze na povrchu, ale barevné pigmety obarví materiál do hloubky.

Disponujeme kompletním vlastním výrobním zázemím pro aplikace sublimačního potisku a výroby produktů, které zahrnuje: (Potisk triček (dámských, pánských a dětských), hrnků, polštářů, puzzlí, bryndáků, plátěných tašek, plechů (bílých, stříbrných a zlatýc), pivních tácků a mnoho dalších...

Termotransférový tisk

Termostransferová technologie je vhodná pro potisk všech textilních výrobků, které vydrží zažehlovací teplotu okolo 160° až 180°C. Kontaktní teplo působí na předmět pouze osm vteřin, termotransfer tak neublíží ani látkám s umělými příměsemi.

Technický popis termotransféru na trika: Logo či text, který chceme natisknout se vytiskne a poté vyřeže na stroji MIMAKI cjv-30, poté se přiloží na triko, či jinou látku a pomocí lisu se zažehlí. Touto metodou lze potisknout i velmi malé množství triček.

Přímý potisk textilu

Technologie přímého potisku textilu DTG

Přímý potisk textilu a DTG tiskárny (direct-to-garment) je postup, při kterém se potiskne látka pomocí inkoustové technologie. Tiskne se v CMYK režimu + bílá barva – pro potisk tmavých oděvů. Barvy je třeba na závěr zafixovat tepelným lisem při vysoké teplotě. Kvalitnější textilní materiály jsou stálobarevné a potisk vydrží i mnoho vyprání.

Princip DTG

Tisk přímo na oděvy (DTG) je proces tisku na textil pomocí inkoustové technologie. Tiskárny DTG používají speciální inkousty, které se nanáší na textil, přímo tiskovou hlavou a jsou absorbovány vlákny oděvu. Při tisku na tmavý textil se nejprve tiskne bílá barva a poté CMYK.

Výhody

Zásadní výhoda DTG technologie spočívá v použití širší palety barev a efektů než u sítotisku. Potisk je kvalitnější a déle vydrží. DTG barvy jsou na vodní bázi a výsledný tisk je i na dotek příjemnější než třeba u plastických nátisků. Navíc, můžeme tisknout i malonákladové zakázky.

Trocha historie

Přímý tisk je relativně stará technologie. Datuje se již od roku 1996, kdy se takto začalo tisknout v USA se zavedením první komerčně dostupné tiskárny DTG s názvem “Revolution”. Vynálezce Matthew Rhome pracoval několik let na projektu DTG a svůj projekt si nechal patentovat. V novém miléniu se pouští do DTG tiskáren více společností.

Shrnutí

Technologie přímého tisku na oděvy vlastně není ničím novým ale v současném pojetí DTG tiskáren je značně vylepšená.

Strojní výšivka

Co umíme vyšít?

Máme nejmodernější průmyslový vyšívací stroj na našem trhu a umožňuje nám vyšívat i široké výrobky jako jsou velké bundy, dlouhé sportovní tašky a mnohé další. Umožňuje vyšívat téměř na cokoli. Díky volné ploše můžete vyšít i předměty, které jsou objemné, např. sportovní tašky, těžké deky, trika, mikiny, čepice a veškeré hotové i rozešité oděvy nebo reklamní předměty.

Popis vyšívacího stroje

15 jehel, jedna hlava, maximální vyšívací plocha je 500 x 350 mm. Maximální rychlost vyšívání 1200 stehů za minutu, 270° široký úhel pro vyšívání čepic. Automatická změna barvy, těžký ocelový stojan s kolečky pro zajištění jak stability, tak mobility. Laserový zaměřovač pro kontrolu před vyšíváním.

Napište námNěco Vám tady chybí? Zeptejte se nás.