Bobas Reklmaní studio
Nabídka

Potisk triček

Nabízíme potisk triček v nejlepší kvalitě. Již od 1ks.

Sublimační tisk Termotransférový tisk

Rádi Vám navrhneme motiv na tričko.

Chci nabídku

Sublimační tisk

Sublimace využívá inkousty citlivé na teplotu, schopné přenosu na speciální papír. Po zaschnutí motivu na přenosovém papíru se sublimační inkousty prudkým zahřátím mění na plyn, který má schopnost spojit se s polymerními materiály. Takto vyrobené motivy jsou extrémně odolné proti otěru, protože obraz není pouze na povrchu, ale barevné pigmety obarví materiál do hloubky.

Disponujeme kompletním vlastním výrobním zázemím pro aplikace sublimačního potisku a výroby produktů, které zahrnuje: (Potisk triček (dámských, pánských a dětských), hrnků, polštářů, puzzlí, bryndáků, plátěných tašek, plechů (bílých, stříbrných a zlatýc), pivních tácků a mnoho dalších...

Termotransférový tisk

Termostransferová technologie je vhodná pro potisk všech textilních výrobků, které vydrží zažehlovací teplotu okolo 160° až 180°C. Kontaktní teplo působí na předmět pouze osm vteřin, termotransfer tak neublíží ani látkám s umělými příměsemi.

Technický popis termotransféru na trika: Logo či text, který chceme natisknout se vytiskne a poté vyřeže na stroji MIMAKI cjv-30, poté se přiloží na triko, či jinou látku a pomocí lisu se zažehlí. Touto metodou lze potisknout i velmi malé množství triček.

Napište námNěco Vám tady chybí? Zeptejte se nás.